Čo je inteligentné úložisko?  


       Inteligentné úložisko je úložisko údajov, ktoré využíva umelú inteligenciu (AI) na aktívne riadenie a správu daného prostredia, ktoré sa nachádza lokálne (on-premise) alebo v cloude, čo umožňuje primeranú dostupnosť, optimalizáciu a nákladovú efektívnosť zdrojov. 

       lde o úložný systém alebo službu, ktorá využíva AI na nepretržité učenie sa a prispôsobovanie sa hybridnému cloudovému prostrediu pre lepšiu správu a poskytovanie dát. Môže byť nasadené ako on-premise hardvér, virtuálne zariadenie či ako cloudová služba. Inteligentné úložisko môže prenášať dáta tam, kde je to potrebné a proaktívne ich optimalizovať počas celého životného cyklu. Poskytuje ochranu a šifrovanie dát, aby sa vylúčili potenciálne bezpečnostné hrozby a predáva sa v modeli pay-as-you-go.

       Svet hybridného cloudu znamená neustále generovanie obrovského množstva dát. Tieto dáta môžu byť neuveriteľne užitočné, ale iba vtedy, ak sa dajú sprístupniť, usporiadať a analyzovať. Tradičné systémy na ukladanie dát neboli navrhnuté tak, aby účinne zvládli túto úlohu.

       Inteligentná dátová platforma od HPE

       HPE poskytuje inteligentnú dátovú platformu - umelou inteligenciou poháňané riešenie úložného priestoru, ktoré zabraňuje problémom skôr, ako k nim dôjde, a to učením a prispôsobovaním sa v reálnom čase. Táto platforma bola vyvinutá s ohľadom na hybridnú infraštruktúru, čo znamená, že vaše dáta sú prístupné a použiteľné naprieč všetkými cloudovými prostrediami.

       Objavte HPE Primera - najinteligentnejšie dátové úložisko

       • Potrebujete úložisko s najlepšou podporou pre kritické aplikácie?
       • Chcete technológiu, ktorá chráni vaše IT projekty v krízových situáciách?
       • Vlastníte úložisko HPE 3PAR staršej generácie a potrebujete upgrade?

       Každá firma potrebuje zvládnuť množstvo dátových operácií dôležitých pre jej biznis. Kľúčom k väčšej konkurencieschopnosti a neustálemu napredovaniu je zabezpečiť pre všetky firemné procesy vhodné dátové úložisko. 

       Váš IT tím je však zahltený požiadavkami na riešenie problémov s infraštruktúrou a každodennou prevádzkou firemného IT a nemá čas zaoberať sa inováciami. V drsnom konkurenčnom prostredí však nemôžete robiť kompromisy a vaša firma musí reagovať pružne.

       Ak potrebujete úplne nový typ úložiska, ktoré vaše IT oddelenie oslobodí od zbytočných činností a presmeruje jeho kapacitu tam, kde to najviac potrebujete, ste na správnej adrese.

       HPE Primera je najinteligentnejšie úložisko na svete, vďaka ktorému už nebudete musieť robiť kompromisy vo vašich biznisových zámeroch. Ak máte najvyššie požiadavky na výkon, flexibilitu a plynulosť, HPE Primera je presne pre vás.

       Nová generácia úložiska

       HPE Primera je nové high-end riešenie pre tie najnáročnejšie úlohy. Spája v sebe AI technológiu HPE Infosight a zjednodušený systém aktualizácií, vďaka čomu pracuje úplne samostatne a šetrí vašej firme čas. Vďaka vstavanej AI HPE InfoSight a dokonale vyladenému operačnému systému, ktorý značne zjednodušuje jeho obsluhu, je HPE Primera 2x rýchlejšia ako predošlá generácia HPE 3PAR. Unikátna architektúra ponúka vrcholový výkon vo vypätých situáciách a vynikajúcu sebaoptimalizáciu, bez potreby vonkajšieho zásahu.

       • Získajte náskok oproti konkurencii

       • Pružnosť s extrémne nízkou dobou odozvy

       • 100% dostupnosť - HPE Primera úložiská majú absolútnu dostupnosť dát. Vždy a všade. Všetky modely HPE Primera zaručujú, že vaše aplikácie budú bežať bez prerušení. Umelá inteligencia a strojové učenie pomáhajú HPE Primera s analýzou aplikačných vzorcov a zároveň pomáhajú predchádzať neočakávaným prerušeniam. Inteligentný software vás vďaka end-to-end dátovej integrite ochráni pred poškodením dát a zaručí plynulý chod vašich aplikácií a systémov.

       • Extrémna škálovateľnosť - účinné škálovanie pre výkon a kapacitu.

       • Inteligentné a transparentné upgrady so zabudovanou automatickou aktualizáciou.

       • Jednoduchý refresh bez zbytočných investícií do infraštruktúry.

       • Radikálna jednoduchosť - integrovaný manažment nastavíte v priebehu pár minút. Nemusíte sa starať o vyladenie a aktualizácie, HPE Primera to urobí automaticky za vás.

       • Jednoduché ovládanie, bezproblémový upgrade - upgrade vášho úložiska nikdy nebol jednoduchší. Unikátny HPE Primera OS sa jednoducho ovláda a v práci s vašimi aplikáciami je nesmierne pružný. Už sa viac nemusíte obávať, že vám počas upgradu padne operačný systém. HPE Primera OS umožní nasadenie, upgrade a reštart dátových služieb nezávisle od seba. Pomáha tak eliminovať riziko a zbytočné reštarty počas aktualizácií systému.

       • Najpokročilejšia AI pre vašu infraštruktúru - v HPE Primera je zabudovaná technológia HPE InfoSight, jedna z najpokročilejších AI na trhu. Za posledných 10 rokov zanalyzovala viac ako 1,250 biliónov dátových bodov a úplne zmenila spôsob manažmentu a podpory úložiska. Strojové učenie postavené na cloude dokáže predvídať a predchádzať až 86% problémom, ktoré sa môžu na dátovom úložisku objaviť a zároveň automatizuje až 85% procesov, ktoré si vyžadujú zásah technickej podpory. HPE InfoSight pomáha optimalizovať výkon a automatizuje vašu prácu v reálnom čase.


       Ak sa chcete dozvedieť viac, napíšte nám na sales@egroup.sk